مجموعه سیر موسیر شما را به خرید بهترین انواع محصولات سیر و موسیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیر بذری همدان به صورت مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط مناسب برای کشت سیر بذری چیست؟فروش سیر تازه بذری عمده در همدان

سیر بذری همدان از مواد غذایی مقوی و پر از خاصیت می باشد. سیر در انواع غذاها بخصوص غذاهای محلی استفاده زیادی می کنند. از سیر در تولید دارو به کار می برند. خواص درمانی زیادی از قبیل پیشگیری از سرماخوردگی دارد. سیر همدان از معروف ترین سیرها می باشد که حدود 70 درصد سیر کشور را تامین می کند.  سایز این سیر با سیری که در شمال کشور تولید می کنند بزرگتر است. مرغوبیت و کیفیت بالایی نسبت به سیر سایر استان ها دارد.

خرید سیر بذری همدان به صورت مستقیم

شرایط مناسب برای کشت سیر بذری چیست؟

شرایط مناسب برای کشت سیر بذری چیست؟ برای کشت انواع سیر بذری باید زمین مناسب آماده شده باشد، علف های هرز از بین برده شود تا سیر بتواند به خوبی رشد کند. کود مناسب باید به بوته های سیر زده شود. از خاک رس نمی توان برای کاشت استفاده کرد. ولی اگر کسی بخواهد از خاک رس استفاده کند باید قبل از کاشت کود دامی ریخته شود تا خاک سبک تر و نرم تر به نظر بیاید. سیر در طول روز بیشتر رشد می کند که 15 ساعت نور نیاز دارد و بیشتر رشد رویشی را در روز انجام می دهد.

اگر سیر در فصل بهار کاشته شود بوته سیر کوچک می باشند. معمولاً از مهر ماه شروع و تا آبان می توانند بکارند. برای کاشت از سیرچه های کوچک استفاده نکنید، بهتر است از سیرچه های متوسط برای کاشت انتخاب شود. نحوه کاشت هم نوک سیر باید به طرف بالا و انتهای سیرچه به سمت پایین قرار گیرد.

فاصله بین سیرچه ها از هم اگر زیاد باشد در نوررسانی خورشید و از بین بردن علف های هرز مناسب می باشد. اگر خیلی نزدیک بهم کاشته شود در اندازه پیازچه ها تاثیر دارد. از سیرچه های سالم برای کاشت استفاده کنید. چون اگر پوسیدگی داشته باشد برای کاشت مناسب نیست. سیر ، به خشکی حساس است، باید رطوبت مناسب داده شود.

فروش سیر تازه بذری عمده در همدان

فروش سیر تازه بذری عمده در همدان خرید و فروش سیر تازه در فصل سرماخوردگی زیاد می باشد. پرفروش ترین محصول بین مردم است. کشاورزان همدانی سیرتازه را به صورت عمده و فله ای در بازار عرضه می کنند. پزشکان طب سنتی عقیده دارند، افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند توصیه می کنند که خرید سیر بذری اصل را در فصل آنفولانزا خریداری کرده و روزی یک حبه سیر به صورت ناشتا میل فرمایند.

فروشگاه های تره بار ، فروشگاه های مواد غذایی سیرتازه را به صورت بسته بندی یا فله ای به فروش می رسانند. افرادی که دارای فشارخون ، بیماری های قلبی هستند، هر ساله سیرتازه همدان را به صورت فله ای خریداری کرده و مصرف می کنند.

دریا سیاه سرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سیر موسیر شما را به خرید بهترین انواع محصولات سیر و موسیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید