مجموعه سیر موسیر شما را به خرید بهترین انواع محصولات سیر و موسیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 5 =

تولید کننده موسیر بذری درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاشت بذر موسیر بهتر است یا پیاز موسیر؟قیمت روز موسیر بذری

کشور ما به دلیل آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیزی که دارد زمینه خوبی برای کشت انواع محصولات کشاورزی دارد اما برای برخی از محصولات باید از بذر مناسب استفاده کرد تا محصولی خوب بتوان برداشت کرد.

ازجمله محصولاتی که نیاز به بذر مناسب دارد موسیر است که تولید کننده موسیر بذری درجه یک آن را با بهترین روش و با استفاده از علم  و آگاهی تولید کرده است و به صورت تضمینی آن را به فروش می رساند.

تولید کننده موسیر بذری درجه یک

کاشت بذر موسیر بهتر است یا پیاز موسیر؟

کاشت بذر موسیر بهتر است یا پیاز موسیر؟ امروزه به دلیل کم شدن آب های زیر زمینی و قنات ها دیگر نمی توان محصولاتی را کاشت که به اب زیادی نیاز دارند از این رو مردم به ماشت محصولات کشاورزی روی آورده اند که آب کمتری برای پرورش آن لازم باشد کشت موسیر بذری از جمله مواردی است که نیازی به آبیاری مکرر ندارد و می تواند با آب باران به ثمر برسد  و بازدهی خوبی هم داشته باشد.

موسیر را به دو روش می توان کاشت که به این صورت می توان آنها را نام برد:

  1. کشت بذر موسیر
  2. کشت پیاز موسیر

هر کدام از این روشهای گفته شده دارای خاصیت های مخصوص به خود هستند و این سوال در اینجا پیش می آید که کاشت بذر موسیر بهتر است یا پیاز موسیر؟
در جواب به این سوال باید گفت که هر کدام از آنها را با شرایط مربوط به خود می توان کاشت ولی هزینه ای که بابت کشت این محصول می شود با هم تفاوت دارد.

برای کشت یک هکتار موسیر تنها کافی این 20 تا 30 کیلو بذر خریداری شود تا بتوان ان را در حجم وسیعی کاشت که این از مهمترین مزیت کشت بذر محسوب می شود اما برای کاشت پیاز موسیر تا چندین هزار پیاز مو لازم است تا یک هکتار موسیر کاشته شود.

اگر بذر این محصول کشت شود موسیر به دست آمده درشتتر از کشت پیاز آن خواهد بود و بار بیشتری نیز می دهد. 

قیمت روز موسیر بذری

قیمت روز موسیر بذری اگر می خواهید که یک نمونه خوب موسیر را کشت کنید می توانید خرید موسیر بذری را در دستور کار خود داشته باشید تا با کاشت موسیر بذری محصولی باکیفیت و درشت برداشت خواهید نمایید.

قیمت روز موسیر بذری از پیاز موسیر ارزانتر است و قیمت گذاری آن بستگی به عوامل مختلفی دارد همانطور که می دانید قیمت روز یک محصول همیشه در حال نوسان است که بسته به نوع و جنس یا کیفیتی که دارد متغیر می باشد و تا حدود زیادی به نرخ روز ارز نیز بستگی دارد و هزینه ای که کشاورز برای این موسیر داشته نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.

دریا سیاه سرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سیر موسیر شما را به خرید بهترین انواع محصولات سیر و موسیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 4 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید